kuchnie lublin

MEBLE G-BORA LUBLIN

Nasza Firma powstała w 1991roku. Specjalizujemy się w wykonywaniu mebli na zamówienie. Wykonujemy zlecenia dotyczące meblarstwa w pełnym zakresie. Realizujemy zamówienia na meble kuchenne, szafy, garderoby, zabudowy wnęk, meble biurowe i gabinetowe oraz meble wypoczynkowe- tapicerowane.

meble kuchenne
Aktualnie jesteś na: OfertaMeble kuchenne

Meble kuchenne

 • Dla wielu z nas kuchnia to jedno z ważniejszych popieszczeń w domu, w którym nie tylko spędzamy długie godziny na gotowaniu, ale także spożywamy posiłki i prowadzimy rozmowy z bliskimi. Można spokojnie rzec, że kuchnie to serca naszych domów. Aby miejsce to było rzeczywiście wyjątkowe, powinniśmy wybrać idealne do naszych potrzeb i stylu życia meble kuchenne.

   

  Firma G-Bora zaoferuje Państwu nowoczesne rozwiązania w projektowaniu mebli. Wykonamy m.in. eleganckie i przestronne kuchnie na zamówienie, gwarantując Państwu stosowanie najwyższej jakości materiałów takich jak: fornirowane i drewniane fronty, płyta laminowana PCV  oraz płyta MDF foliowana powlekana specjalną powłoka akrylową, lakierowaną w macie i na wysoki połysk. Jesteśmy pewni, że produkowane przez nas wysokiej klasy meble, a zwłaszcza meble kuchenne, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dla których wygląd i funkcjonalność wnętrza ma bardzo duże znaczenie.

   

 • Kuchnie z litego drewna

  Meble z litego drewna to elegancja i niepowtarzalny wygląd wnętrza. Firma G-Bora oferuje swoim Klienom najwyższej jakości meble kuchenne, zaprojektowane i wykonane według najwyższych standardów.

  Czytaj więcej
 • Kuchnie fornirowane

  Piękne i wyrafinowane wnętrze zagwarantują Państwu kuchnie fornirowane wykonane przez firmę G-Bora. Meble kuchenne z tego rodzaju płyty sprawią, że będzie ona wyglądała na drogą. Naturalny wygląd mebli, wykonanie z różnych gatunków drzewa do wyboru Klienta oraz kuchnie projektowane w tradycyjnym i nowoczesnym stylu to tylko niektóre przykłady z naszej oferty. Zachęcamy Państwa do współpracy.

  Czytaj więcej
 • Kuchnie lakierowane

  Kuchnie lakierowane na wysoki połysk to jakość sama w sobie. Jeśli chcą Państwo zachwycić gości elegancką i niestandardową aranżacją, to szczególnie polecamy tego typu kuchnie. Piękno połączone z funkcjonalnością zapewni Państwu nasza firma G-Bora.

  Czytaj więcej
poprzednia
| 1 | 2 |
następna