kuchnie lublin

MEBLE G-BORA LUBLIN

Nasza Firma powstała w 1991roku. Specjalizujemy się w wykonywaniu mebli na zamówienie. Wykonujemy zlecenia dotyczące meblarstwa w pełnym zakresie. Realizujemy zamówienia na meble kuchenne, szafy, garderoby, zabudowy wnęk, meble biurowe i gabinetowe oraz meble wypoczynkowe- tapicerowane.

meble kuchenne
Aktualnie jesteś na: O nas

O nas

  •  

    Firma „G-BORA Grzegorz Borawski” to producent mebli, posiadający bogate, ponad dwudziestoletnie doświadczenie w wykonywaniu mebli na zamówienie. W naszej ofercie znajdują się meble kuchenne, meble do biura czy gabinetu, a ponadto wyposażenie sypialni. Wykonujemy także szafy, garderoby oraz dokonujemy zabudowy wnęk. Posiadamy niezawodną kadrę pracowników oraz wyspecjalizowany park maszynowy, dzięki czemu stworzymy Państwu wymarzone, a do tego w rozsądnej cenie meble kuchenne. Lublin to miejsce, które warto odwiedzić, jeśli planują Państwo remont i wymianę wyposażenia mieszkania. 
    W ofercie posiadamy ponadto wygodne i eleganckie, tapicerowane meble wypoczynkowe takie jak: fotele, kanapy, sofy i narożniki. Jesteśmy elastyczni, solidni i staramy się odpowiadać na wszelkie potrzeby, zarówno rynku jak i naszych Klientów. Jeśli zamierzają Państwo zmienić wnętrze swojego domu, zakupić nowe meble czy odnowić kuchnie – Lublin, ul. Grażyny 14. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu. 

     

  • EFRR_1.jpg